ARCHÍV INTERNETOVEJ STRÁNKY

 
 

 

 
 
    | Úradná tabuľa | | Aktuality | | Akcie a podujatia |

 

     
 
SPRÁVY

DOTAZNÍK

 SAMOSPRÁVA

    - STAROSTA
    - M. ZASTUPITEĽSTVO
    - MIESTNA RADA
    - KOMISIE MZ
    - MIESTNY ÚRAD
    - STAVEBNÝ ÚRAD
    - STRATEGICKÝ PLÁN
    - VZN
    - FINANCIE MČ
    - LAMAČAN
    - VOĽBY
    - NAPÍŠTE NÁM

ÚRADY A INŠTITÚCIE
ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE
INZERCIA
VÝSTAVBA V LAMAČI
FOTOALBUM

ÚRADNÁ TABUĽA

HISTÓRIA
SYMBOLY
KULTÚRA
DOPRAVA
ŠPORT
MÉDIÁ
ORTOMAPA LAMAČA

EURÓPSKA ÚNIA

LINKY
MAPA STRÁNOK
KNIHA NÁVŠTEV

Nastav archiv.lamac.sk ako:   Domácu stránku
  Obľúbenú stránku

   Verzia pre tlač

  POČASIE



 
Komunálne voľby 2002 - zoznam kandidátov


ZOZNAM KANDIDÁTOV VO VOĽBÁCH DO MIESTNEJ SAMOSPRÁVY V MČ BRATISLAVA – LAMAČ A DO MESTSKÉHO ZASTUPITEĽSTVA HL. MESTA SR BRATISLAVY V DŇOCH  6.-7. 12. 2002.

VOĽBY SA USKUTOČNIA V PRIESTOROCH ZŠ NA MALOKARPATSKOM NÁM. V ČASE 6. 12. 2002 OD 14.00 DO 22.00 H A 7. 12. 2002 OD 7.00 DO 14.00 H.


Kandidáti na starostu Mestskej časti Bratislava – Lamač

  1. Pavol Bizoň, Ing., 53 r., ekonóm, Bratislava Rajtákova 40, nezávislý kandidát
  2. Ján Kovačič, Ing., 50 r., manažér, Bratislava Podháj 121, nezávislý kandidát
  3. Štefan Machaj, PhDr., 49 r., etnograf, Bratislava Na barine 9, nezávislý kandidát
  4. Rudolf Stráňava, Ing., 59 r., podnikateľ, Bratislava Studenohorská 27, SDKÚ, ANO, SMK, SMER, SZS
  5. Peter Šramko, Ing., 47 r., starosta, Bratislava Heyrovského 6, KDH, DS, OKS, SDĽ, DÚ
  6. Ľudovít Vacula, 31 r., podnikateľ, Bratislava Studenohorská 31, nezávislý kandidát
  7. Ľudovít Zaťka, Mgr., 53 r., manažér, Bratislava Pod násypom 18, nezávislý kandidát



Kandidáti na poslancov  Miestneho zastupiteľstva v Bratislave – Lamači

/v MČ BA-Lamač sa volí 11 poslancov miestneho zastupiteľstva/
  1. Akantis Dušan RNDr., 46 r., programátor, Pod Zečákom 83, KDH, DS, OKS, SDĽ, DÚ
  2. Ambrušová Marta Ing., 57 r., chemička, Heyrovského 6, KDH, DS, OKS, SDĽ, DÚ
  3. Bederka Štefan doc. Ing. CSc., 65 r., elektrotechnický inžinier, Na barine 19, KDH, DS, OKS, SDĽ, DÚ
  4. Benčičová Eva, 60 r., ekonómka, Heyrovského 13, SNS, ĽB, PSNS, KSS
  5. Brutenič Marián, 59 r., technik, Zhorínska 14, HZDS
  6. Daniš Ján, 27 r., podnikateľ, Studenohorská 52, SDKÚ, ANO, SMK, SMER, SZS
  7. Danišová Cecília Ing. CSc., 63 r., pedagogička, Studenohorská 52, SDKÚ, ANO, SMK, SMER, SZS
  8. Ferko Eduard Mgr., 32 r., projektový manažér, Studenohorská 30, KDH, DS, OKS, SDĽ, DÚ
  9. Hybký Ondrej, 56 r., klimatológ, Bakošova 26, KDH, DS, OKS, SDĽ, DÚ
  10. Janyšková Marta Mgr., 53 r., pedagogička, Studenohorská 44, SDKÚ, ANO, SMK, SMER, SZS
  11. Keltošová Oľga Mgr., 59 r., novinárka, Na barine 11, HZDS
  12. Kurčák Ján Ing., 46 r., podnikateľ, Pod Zečákom 6, HZDS
  13. Lučenič Ľudovít Ing., 46 r., manažér, Cesta na Klanec 9,HZDS
  14. Melicherová Marianna Ing., 49 r., ekonómka, Studenohorská 13, SDKÚ, ANO, SMK, SMER, SZS
  15. Minarčicová Valéria Ing., 58 r., ekonómka, Bakošova 38, SDKÚ, ANO, SMK, SMER, SZS
  16. Mrva Jaroslav Ing., 52 r., ekonóm, Na barine 15, KDH, DS, OKS, SDĽ, DÚ
  17. Obert František Ing., 70 r., projektant, Podháj 159, KDH, DS, OKS, DĽ, DÚ
  18. Olekšák Radoslav Mgr. Ing., 24 r., politológ, ekonóm, Studenohorská 7, KDH, DS, OKS, SDĽ, DÚ
  19. Ondrejičková Kvetoslava Ing., 50 r., stavebná inžinierka, Studenohorská 37, SDKÚ, ANO, SMK, SMER, SZS
  20. Ondrišová Júlia JUDr., 35 r., právnička, Kunerádska 19, SDKÚ, ANO, SMK, SMER, SZS
  21. Pánisová Zdenka, 52 r., ekonómka, Vrančovičova 42, SNJ
  22. Pikulíková Mária, 53 r., učiteľka, Studenohorská 17, KDH, DS, OKS, SDĽ, DÚ
  23. Podhorský Ľubomír, 58 r. stavebný technik, Podháj 101, KDH, DS, OKS, SDĽ, DÚ
  24. Raninec Alexander, 58 r., stavebný technik, Zidiny 9, HZDS
  25. Sedíleková Ľubica, 54 r., majetko-právna referentka, Studenohorská 19, SDKÚ, ANO, SMK, SMER, SZS
  26. Stráňavová Anna, 57 r., úradníčka, Studenohorská 27, SDKÚ, ANO, SMK, SMER, SZS
  27. Šajben Zoltán PaedDr., 66 r., pedagóg, Podháj 1c, nezávislý kandidát
  28. Šedová Gabriela, 41 r., programátorka, Rajtákova 21, KDH, DS, OKS, SDĽ, DÚ
  29. Šusták Henrich, 29 r., finančník-investor, Segnáre 38, SDKÚ, ANO, SMK, SMER, SZS
  30. Valentovič Daniel Ing. CSc., 52 r., elektroinžinier, Studenohorská 59, SDKÚ, ANO, SMK, SMER, SZS
  31. Vatolíková Dagmar Mgr., 49 r., liečebná pedagogička, Studenohorská 14, HZDS
  32. Zámocký Anton Ing., 61 r., stavebný inžinier, Stanekova 25, SNS, ĽB, PSNS, KSS



Kandidáti na primátora hl. m. SR Bratislavy

  1. Peter Beňuška, Ing. arch., 51 r., architekt – urbanista, Gorkého 15, nezávislý kandidát
  2. Andrej Ďurkovský, Ing., 44 r., starosta, Klobučnícka 2, KDH, ANO, DS, SZS, DÚ
  3. Karol Fajnor, Ing., 48 r., dopravný inžinier, Lietavská 9, KSS
  4. Alojz Hlina, 32 r., manažér, Štúrova 1, SMD
  5. Pavol Jusko, 38 r., vysokoškolský učiteľ, Azalková 8, nezávislý kandidát
  6. Milan Mojslav Metod Mojš-Kováč, Mgr., 59 r., slovenský národovec z II. a III. odboja, Na Revíne 2948/21, SĽÚ
  7. Viliam Mokráň, Ing., 44 r., stavebný inžinier, Majerníkova 38, KĽS
  8. Stanislav Pánis, 52 r., ekonóm, Zálužická 13, SNJ
  9. Juraj Stern, Dr. h. c. prof. Ing. PhD., 61 r., ekonóm, Bárdošova 12, SDKÚ, SMK, OKS
  10. Ján Turňa, doc. RNDr. CSc., 47 r., vysokoškolský pedagóg, Ševčenkova 18, HZDS



Kandidáti na poslancov  Mestského zastupiteľstva v Bratislave za volebný obvod č. 12 – Lamač:

  1. Oľga Keltošová, Mgr., 59 r., novinárka, Na barine 11, HZDS
  2. Kvetoslava Ondrejičková, Ing., 50 r., stavebná inžinierka, Studenohorská 37, SDKÚ, ANO, SMK, OKS
  3. Vlasta Stanková, 61 r., ekonómka, Segnáre 76, SNS, PSNS
  4. Peter Šramko, Ing., 47 r., starosta, Heyrovského 6, KDH, DS, DÚ, SZS


Výsledky volieb

 
       
Copyright © 2009 MÚ Bratislava Lamač Stránku spravuje Platon Webhosting Platon Group